O nás

                            Jsme spolehlivá firma Jaro-balony.cz, s.r.o. s desetiletou tradicí, osobním přístupem a několika tisíci spokojenými vzduchoplavci.


                            Hodnocení od klientů i pasažerů k nahlédnutí v důležitých infornacích -  Recenze klientů.

                            Nabízíme vyhlídkový let balónem nad  lokalitami: 


                            Bouzov, Brno, Frýdek-Místek, Helfštýn, Hradec nad Moravicí, Hukvaldy, Kroměříž, Karlštejn, Lanškroun, Olomouc, Opava, Ostrava,
                            Prostějov, Štramberk, Šumperk, Třinec, Zlín
 
                            Létáme nejen v těchto výše uvedených městech, lokalitách, létáme soukromé vyhlídkové lety balónem po celé Moravě a také v Čechách.

                            Klademe důraz na Vaší bezpečnost při vyhlídkovém letu a kvalitu provedení vyhlídkového letu balónem, která je pro nás vždy prioritou.

                            Vyhlídkové lety balonem létáme jen za pěkného počasí, malými a středními balóny pro 6, 9 osob nebo až 12 osob v koši + pilot.

                            Nabízíme let balonem, který má bezbarierový nástup do koše u balónu OK 8870 vhodný pro seniory nebo osoby s nižší pohyblivostí.

                            Máte-li zájem o vyhlídkový let balónem jen pro Vás, nabízíme romantický let jen pro dva nebo soukromý let pro 2 osoby až 12 osob.
  
                            Pokud máte zájem o jakýkoliv let na míru, rádi se podřídíme Vaším požadavkům a nabídneme Vám vyhlídkový let balónem na míru.

                            U soukromých vyhlídkových letů si volíte místo startu - pokud to předpiy umožnují, například u svého domku, chaty nebo sídla firmy.

                            Vyhlídkové lety balonem provozujeme od dubna do října, a to vždy jen za pěkného počasí, abychom neohrozili Vaší bezpečnost při letu.
 

                           Zažijte romantiku, dobrodružství, nezapomenutelné dechberoucí okamžiky... Splňte si svůj životní sen!

                      Obdarujte své blízké, přátele, zaměstnance, obchodní partnery, dárkem od nás, který bude mít úspěch.